021 - 55785269 | 09107785612 info@azsefrtasad.ir

آموزش ستاره دار کردن پست ها و مطالب وردپرس در گوگل

افزونه ای که قصد معرفی آن رو دارم افزونه Yasr – Yet Another Stars Rating هست. با تجربه ای که خودم در استفاده از این افزونه در سایت‌ های مختلف داشتم این افزونه کاملا جواب داده و پست ها در گوگل ستاره دار شده، برای دانلود و فعال کردن این افزونه می‌توانید در قسمت افزودن افزونه در پیشخوان وردپرستان اسم این افزونه رو سرچ و دانلود کنید، یا اینکه از مخزن وردپرس این افزونه رو دانلود نمایید.

پس از نصب افزونه بنابر عکس زیر به تنظیمات این افزونه هدایت می‌شوید. یا اینکه از طریق پیشخوان به میانبر Yet Another Stars Rating بروید و بر setting کلیک کنید. چون بیشتر گزینه‌ها فارسی سازی شده نیازی به راهنمایی بیشتر ندارد.

Yet Another Stars Rating

این افزونه تا به امروز بسیار عالی کار کرده و امتیاز رو در نتایج گوگل نشان می‌دهد.

 

۲ نکته مهم با افزونه Yet Another Stars Rating

اولین نکته مهم: تجربه نشان داده که گاهی اوقات پس از انتشار پست و ایندکس شدن مطلب توسط گوگل امتیاز مطلب نشان داده نشده، برای اینکه همیشه امتیاز مطلبتان در گوگل بطور حتمی نشان داده شود بهتر است که بطور دستی مطلبتان را ایندکس نمایید. جهت این کار باید گوگل وبمستر داشته باشید. ابتدا به مطلب خودتان ۵ ستاره دهید و سپس با نرم افزارهای تغییر آی پی داخل گوگل وبمسترتان شوید و طبق عکس زیر در قسمت Crawl و سپس Fetch as Google وارد شوید و مطلب خودتان رو توسط Fetch یا Fetch and render ایندکس نمایید.

Yet Another Stars Rating

 

و می‌توانید نتیجه کار رو از طریق تایپ site:www.azsefrtasad.ir مشاهده کنید. توجه کنید هنگام تایپ بعد از : نباید فاصله بگذارید و http هم استفاده نکنید دقیقا عبارتی که قرار دادم را بگذارید و آدرس مطلبتون رو به جای آدرس سایت از صفر تا صد قرار دهید. و نتیجه باید به شکل عکس زیر نمایش داده شود.

Yet Another Stars Rating

دومین نکته مهم: این افزونه را در حالت اتوماتیک قرار ندهید چون ممکن است در زیر برگه‌ها و نوشته‌هایی که لازم ندارید هم امتیازدهی بگذارد مثلا صفحه نخست شما را امتیازدهی بگذارد به همین خاطر بهتر است حالت اتوماتیک را خاموش نمایید و در هر پستی که مایل به امتیازگذاری هستید از شورت کد آن استفاده کنید. جهت استفاده از شورت کد هم از گزینه‌ای که در قسمت دیداری ویرایش متن شما قرار داده شده می‌توانید استفاده کنید و هم از شورت کد زیر می‌توانید استفاده کنید

[yasr_visitor_votes size="medium"]

Yet Another Stars Rating

 

تنظیمات افزونه رو می‌توانید به شکل عکس‌های زیر انجام دهید.

Yet Another Stars Rating Yet Another Stars Rating Yet Another Stars Rating Yet Another Stars Rating

 

4.1 13 امتیازها
رتبه‌بندی مقاله
5
0
خوشحال می‌شویم که در مورد این مطلب نظرتان رو بگوییدx
()
x